Cześć

Tu możesz się przedstawić / Welcome introduce Yourself / Hier kann man sich vorstellen .

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

monluk
Czołgista / Tankman

Cześć

Post autor: monluk » 26 stycznia 2019, 17:25

Cześć Wszystkim.
Mam na imię Łukasz i choć wiosen już trochę to hobby modelarskie odłożone na kiedyś tam w dzieciństwie , powróciło ze zdwojona mocą:).
Przyznam że nie tylko pancerniakiem w ścisłym tego słowa znaczeniu jestem bo pancerne okręty tez mnie bardzo interesują. Podziwiam na różnych forach dokonania koleżanek i kolegów modelarzy i cóż mogę powiedzieć, życia braknie żeby z umiejętnościami Was dogonić. Pozwolę sobie podpatrywać Wasze prace i zaznaczam że bez zgód autorów :) będę kopiował "patenty". Mam nadzieję że się nie pogniewacie.
W ramach współczesnych dokonań to ulepione zostały: Cromwell IV i Tiger P oba w wersjach bardzo indywidualnych, wiec nie będę się wygłupiał z ich pokazywaniem :)
Obecnie na warsztacie 2 modele: IS-2 i okręt IJN Fuyuzuki
Pozdrawiam cała modelarska Brać!!

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Re: Cześć

Post autor: Tommy T.B. » 14 lutego 2019, 16:51

Witaj na forum :honoring:
Miło nam, że kolejny Pancerniak dołącza do naszego grona.
Z niecierpliwością czekamy, aby zobaczyć Twój warsztat oraz pojazdy które już skleiłeś ;)
Nie ma co się strzelać, zakładaj relację i jedziesz z tym koksem :attack:

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Re: Cześć

Post autor: PITERPANZER » 01 marca 2019, 15:30

Heloo!
Witaj na Forum, muszę powiedzieć, że moje hobby także przechodziło okres hibernacji, by potem rozwinąć się i zawładnąć moim czasem wolnym.
Czekamy na prezentacje.
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitanie / Welcome / Ausstellung”