Char Cannon Renault FT-17 /1:25 / Projekt własny

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Jaroslav
Czołgista / Tankman

Char Cannon Renault FT-17 /1:25 / Projekt własny

Post autor: Jaroslav » 18 maja 2016, 12:49

Czołem!
Dlaczego "Char cannon" w polskiej galerii? Dlatego, że mnie interesuje wyłącznie Oręż Żołnierza Polskiego a FT-17 jako taki był przez Wojsko Polskie używany "masowo" jak na owe czasy więc choć (póki co) bez oznaczeń, wóz jest "nasz" i basta!
Pomimo pewnych błędów o których już wspominałem w relacji na papermodels i i moich braków w umiejętnościach sklejacko-malarskich udało mi się w nim pokazać to co zamierzałem czyli wnętrze z zachowaniem charakteru tego pięknego pojazdu. W trzeciej odsłonie "PROJEKTU RENAULT FT-17" już nie będzie tak kolorowo, bo z gotowego kadłuba zamierzam wyciągnąć flaki i wmontować je w nowy,poprawiony kadłub który na domiar złego będzie maksymalnie rozbebeszony w celu pokazania wszystkiego co się da... Jako, że byłem w pierwszej 30-tce osób , które mogły się poprzytulać z prawdziwym FT zaraz po jego przybyciu z Afganistanu do naszego MBP, zmiany w modelu są nieuniknione ;)
Char Cannon i TSF skończyłem tak naprawdę dla samego skończenia.... Toteż i fajerwerków nie ma a raczej gorycz, że część elementów, które projektowałem lata temu "w domyśle" nie wytrzymała konfrontacji z afgańskim FT :/
Zdjęcia nie są najlepsze bo robione przed chwilą przy lipnej pogodzie z użyciem wypełniacza.
Kto będzie na WSMK będzie mógł się sam przekonać jakie są różnice między zdjęciami przy sztucznym doświetleniu a tym, jak normalnie toto wygląda ;)
A tymczasem zapraszam do mini galerii :
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

I na koniec 2/3 projektu :

Obrazek

A teraz możecie się wyżywać na autorze do woli ;)

Zdrów!
Ostatnio zmieniony 18 maja 2016, 15:34 przez Jaroslav, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Borowy
Czołgista / Tankman

Post autor: Borowy » 18 maja 2016, 17:55

Witam :honoring: ,,A teraz możecie się wyżywać na autorze do woli " - no to się wyżywam. Świetny model wykonałeś jako kolejny egzemplarz świetnej kolekcji :mrgreen: Oprócz wielu innych rzeczy, bardzo podoba mi się malowanie silnika. Podziwiam i gratuluję.
Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów polskich / Polish vehicles gallery / ”