PZinż 130/ Answer

Moderatorzy: Tommy T.B., mrafalsk

Awatar użytkownika
Arek
Czołgista / Tankman

PZinż 130/ Answer

Post autor: Arek » 27 listopada 2013, 18:36

Witam wszystkich :honoring:
Gdyby był większy ruch na forum, to pewnie wstydziłbym się go pokazać.
Z drugiej strony Tommy wierci dziurę w brzuchu, więc niech się dzieje wola nieba ;)
Wszystko co zrobiłem w tym modelu, robiłem pierwszy raz, więc jest to taki mój poligon doświadczalny.
Zdaję sobie sprawę z niedoskonałości mojego modelu, więc wszelką krytykę przyjmę z pokorą. Jak mawia mój tato " nic nikomu nie zawadzi jak jeden drugiemu doradzi".
Podziękowania dla autora modelu Piotra Jamera za bezbłędnie zaprojektowany model. Jego budowa sprawiła mi bardzo dużo radości i satysfakcji :Default:
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam
Arek
Ostatnio zmieniony 27 listopada 2013, 19:04 przez Arek, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
PITERPANZER
Site Admin
Kontakt:

Post autor: PITERPANZER » 27 listopada 2013, 21:16

Bardzo ładny model, nie wiem co chcesz od niego.Wszystko jest jak należy.
Gratulacje!
Zapraszam do sklepu/Welcome to the shop !
Obrazek

Awatar użytkownika
Tommy T.B.
Czołgista / Tankman

Post autor: Tommy T.B. » 29 listopada 2013, 18:25

I ja przyłączam się do oficjalnych gratulacji :okok:
Mam nadzieję, że teraz będziesz brał bardziej aktywny udział w życiu forum i w niedługim czasie zaskoczysz nas pełnokrwistą relacją z budowy kolejnego modelu,
abyśmy mogli śledzić postępy w sklejaniu ;)

Pozdrawiam i do zobaczyska za bramą ;)

Awatar użytkownika
Darek1207
Czołgista / Tankman

Post autor: Darek1207 » 29 listopada 2013, 20:21

Ładny model Ci wyszedł, szkoda że nie było relacji z budowy.
Czy podjąłeś już decyzję jaki będzie następny model?
Nie zapomnij o prowadzeniu relacji, zawsze można coś podpowiedzieć.

Awatar użytkownika
Arek
Czołgista / Tankman

Post autor: Arek » 01 grudnia 2013, 20:41

Wielkie dzięki za słowa uznania, choć wiem że przez wasze usta przemawia kurtuazja. Następny model wybrałem ze względu na zdanie "klucz" występujące w opisie modelu: Model jest stosunkowo prosty w budowie i mogą go również sklejać modelarze z mniejszym doświadczeniem. Zwycięzcą został :wave: :russian_smile: Ba-64 z wydawnictwa "Modelik". Biorąc pod uwagę deklarację Darka "zawsze można coś podpowiedzieć" relacja jak najbardziej zostanie uruchomiona jak tylko będę miał co pokazać.Pewnie będę miał wiele pytań i czasami będą mogły wydawać się: dziecinne, banalne, nie na tym forum itp. itd ale wtedy liczę na reprymendę ze strony Tomka.
Pozdrawiam i do zobaczenia w relacji.

Awatar użytkownika
Darek1207
Czołgista / Tankman

Post autor: Darek1207 » 02 grudnia 2013, 05:55

Arek pisze:relacja jak najbardziej zostanie uruchomiona jak tylko będę miał co pokazać.Pewnie będę miał wiele pytań i czasami będą mogły wydawać się: dziecinne, banalne, nie na tym forum itp. itd
Nie ma głupich pytań, a jeśli już pytanie się gdzieś przewinęło zawsze dostaniesz np linka do niego. To forum właśnie po to żyje aby pokazać co się robi i uczyć się kolejnych "sztuczek".
Jak się szuka rozwiązań i czyta co piszą forumowicze można naprawdę osiągnąć bardzo wiele.

Awatar użytkownika
Slawomir Bloch
Czołgista / Tankman

Post autor: Slawomir Bloch » 23 września 2014, 18:41

Mnie też podoba się Twoja, choć już inaczej opracowana wersja niż ta z MM, z którego ja wykonywałem swój model ponad 28 lat temu. Ale modelik zacny, nietuzinkowy, więc kleiło się go dobrze podobnie jak Tobie. Gratulacje i życzenia wytrwałości w tym hobby.
Pozdrawiam i życzę jak najwięcej satysfakcji z realizacji zainteresowań modelarskich!
Sławomir Bloch

ODPOWIEDZ

Wróć do „Galeria pojazdów polskich / Polish vehicles gallery / ”